Kim żem

Kim żem jest? Jestem Marek a moje nazwisko się rymuje do imienia - dowcipnisie z rodziców. Na co dzień jestem pracownikiem a od święta pierdolonym artystą - jak to moja żona stwierdza, mając całkowitą rację. Artysta nigdy nie wyżyje ze swojej pracy wiec pracuje żeby żyć i żyje żeby być artystą.

Od kiedy choruję? F31 to przejściowa choroba przy dojrzewaniu lub doznaniu szoku (załamania) psychicznego.  Mam to szczęście, że mieszczę się w niewielkim procencie tych chorych, którzy chorują genetycznie. Czyli chorujemy od pokoleń - na szczęście u mnie trafiono w diagnozę. Jak mówi lekarz bez szans na wyjście z choroby. tam tam taaadaaam (melodia z gwiezdnych wojen)

Zmarnowałem 25% życia nie wiedząc, że istnieje F31 aż się dowiedziałem. Dowiedziałem się w prosty sposób. Z wszelkich objawów choroby ja akurat jestem niebezpieczny tylko dla siebie. To właśnie uczyniłem. Potem okazało się, że choruję i to się leczy. Czy pomaga? no pewnie kurwa, że tak - teraz mam czasami ochotę rozpierdolić komuś akordeon na głowie. Na szczęście mam komiczne i zdystansowane podejście do ironii losu.

Afektywność dwubiegunowa - Schizofrenia maniakalno-depresyjna - obie nazwy mnie nie przekonują. Ludzie nazywają to jest CHAD Chad lub Efka. Mam Efkę kurwa konefkę. Człowiek z moimi objawami nie musi się przyznawać do leczenia na nią bo zagrażam tylko sobie. Nie mniej są momenty kiedy trzeba się przyznać (sąd, szpital itp) wtedy mówię ze choruję na F31. Wszyscy kiwają głową ze zrozumieniem.

Zapraszam do Bloga ola Boga.....

PS. Wszystko co tu jest napisane jest fikcją - chyba że jest prawdą. Ale wtedy prawda jest że jest fikcją 

0 komentarze:

Prześlij komentarz